KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14781045
nr 1478 1045
Oidentifierad konstnär. Signerad, religiöst motiv, 1800-tal, empireram. Olja på duk, 77x55 cm, yttermått inklusive ram: 100x77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 4 juli 2022
kl 20:33:14
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
- Klassiska